Konferencja prasowa

Dowiedz się dlaczego wystartowaliśmy program Startup Radom, sprawdź czy inicjatywa jest dla Ciebie i o co chodzi ze Społeczną Odpowiedzialnością Biznesu oraz jak realizować cele SDG już na początkowych etapach rozwoju zawodowego

Startup Camp Radom

W ramach programu Startup Radom spotykamy się ze studentami i doktorantami, którzy pracują nad rozwojem swoich projektów biznesowych.

Startup Camp Radom

W ramach Startup Camp Radom zorganizowaliśmy wspólnie z Izbą Przemysłowo-Handlową Ziemi Radomskiej oraz Siecią Badawcza Łukasiewicz – Instytut Technologii Eksploatacji spotkanie w ramach naboru do programu Startup Radom.

Startup Camp Radom

Zorganizowaliśmy pierwszy warsztat w ramach Startup Camp Radom organizowany wspólnie z Izbą Przemysłowo-Handlową Ziemi Radomskiej oraz Uniwersytetem Technologiczno- Humanistycznym w ramach naboru do programu Startup Radom.

Startup Camp Radom

W ramach Startup Camp Radom zorganizowany został warsztat wspólnie z Izbą Przemysłowo-Handlową Ziemi Radomskiej oraz Akademią Handlową Nauk Stosowanych w ramach naboru do programu Startup Radom.

Konferencja prasowa

15 marca odbyła się konferencja prasowa, inaugurująca nowy, regionalny program, powstały z inicjatywy Wojewdztwa Mazowieckiego. Startup Radom łączy środowisko akademickie z biznesem, aktywnizujący postawy przedsiębiorcze w regionie